Stora Nätaren
Stora Nätaren är en av sjöarna i Jönköping. Målarterna här är främst ål, gös och braxen.
Najlepszy dzień na wędkowanie
Branie w najbliższych dniach, oceniane o zmierzchu. Opiera się na prognozie pogody, więc to wskazówka, nie gwarancja.
Warunki właśnie teraz
Temperatura wody to szacunek oparty na pogodzie i porze roku.
Najlepsze pory dzisiaj
Czas lokalny na łowisku, na podstawie dobowego rytmu najbardziej prawdopodobnych gatunków.
Pory żerowania dzisiaj
Czasy solunarne to tradycyjna wskazówka oparta na pozycji Księżyca, niezależna od powyższego rankingu na żywo. Czas lokalny na łowisku.
Najbliższe godziny
Prawdopodobny połów teraz (17 gatunków)
O wędkowaniu tutaj
De vanligaste fångsterna här är ål, gös, braxen, karp, sik och sutare.
Ål är oftast som mest aktiv kring jul-aug. De bästa tiderna är oftast skymning och natt.
Fiskekort krävs här. Napp rangordnar arterna ovan utifrån liveväder, vattentemperatur, säsong och tid på dygnet, så ordningen ändras under dagen.
Poradniki dla tego akwenu
Wskazówki na teraz
Zezwolenie na połów
Aby tu łowić, potrzebujesz zezwolenia na połów (fiskekort). Kup je online:
Mapa
Więcej akwenów w pobliżu
Częste pytania
Vilka fiskar kan man fånga vid Stora Nätaren?
Här landar man ofta ål, gös, braxen, karp, sik, sutare, gädda och öring.
Behöver man fiskekort vid Stora Nätaren?
Ja, fiskekort krävs. Du kan köpa det via länken på sidan.
När är det bäst att fiska vid Stora Nätaren?
Ål är oftast som mest aktiv kring jul-aug. De bästa tiderna är oftast skymning och natt.
Vad nappar vid Stora Nätaren just nu?
Just nu är ål den troligaste fångsten, omkring 20%.
















